Корнинський ліцей Корнинської селищної ради
офіційний веб-сайт

“Підтримай дитину”

Telegram-канал “Підтримай дитину” https://t.me/pidtrumaidutuny зовсім нещодавно був створений невеличкою групою дитячих психологів та педагогів з метою підтримки дітей та їхніх батьків.

15:07 14.03.2022

ДИСТАНЦІЙНІ ШКОЛИ ТА НАВЧАЛЬНІ ПЛАТФОРМИ НАДАЮТЬ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Під час воєнного стану дистанційні школи надають безкоштовний доступ до навчання. Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям.

15:07 11.03.2022

Всеукраїнський конкурс "Новорічна композиція"

Вітаємо з перемогою -  І місце, Яворського Олександра, учня 3 класу Мохнацької філії, та його керівника Ратушну Катерину Дмитрівну у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція"!!!

15:12 22.02.2022

Осінні фантазії

Вітаємо вихованку Корнинського будинку дитячої творчості, ученицю 11 класу Корнинського ООЗ, Тимощук Сніжану та її керівника Тетяну Миколаївну Зубченко із зайнятим ІІІ місцем в обласній виставці-конкурсі "Осінні фантазії"

18:34 26.10.2021

Феєрверк танцю

18:24 26.10.2021

Здорова Україна_30

Ми, Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІ ступенів Корнинської селищнної ради, приймаємо челендж Здорова Україна_30 від Попільнянської громади та передаємо його Андрушківській ОТГ !!!

18:34 01.09.2021