Корнинський ліцей Корнинської селищної ради
офіційний веб-сайт

Робота зі здібними та обдарованими учнями (конкурси, олімпіади, гуртки, факультативи)

Благодійна ярмарка осені !

#у_єдності_наша_сила Висловлюємо щирі та душевні слова вдячності кожній родині, яка сьогодні долучилася до нашої благодійної ярмарки! Завдяки вам, шановні батьки, учні, працівники закладу, ми зробили гарну справу: зібрали чималу суму для лікування Єгора Олійника, нашого випускника! Ви - найкращі! Все буде Україна!

12:12 23.10.2022

2022/2023 н.р.

“З народженням кожної людини в світ вноситься щось нове, чого ще не було, щось первозданне і неповторне. Обов’язок кожного – знати і не забувати, що він у світі єдиний у своїй якості і що ще ніколи не з’являвся хтось такий, як він, адже якби вже був такий, як він, то не було б необхідності в ньому самому”                                                     Мартін Бубер Обдарованість дитини… Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям. Здібні, талановиті люди в будь-якому суспільстві є його “локомотивом”. Саме їхніми інтелектуальними зусиллями забезпечується прогрес суспільства, плодами якого користуються всі. Тому кожен учитель часто запитує себе: “Як знайти та визначити обдарованість?”. Визначення обдарованості надзвичайно важливе – від цього залежить кого й на підставі яких критеріїв школа відбиратиме в спеціалізовані школи чи програми, як навчатиме. Від розуміння суті обдарованості прямо залежить, на які особливості своїх учнів учитель звертатиме увагу. Завдання школи — підтримати учня і розвинути його здібності, підготувати ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано. Виявлення обдарованих дітей повинно починатися вже в початковій школі на основі спостереження, вивчення психологічних особливостей, мовлення, пам’яті, логічного мислення.

14:36 03.09.2022